ОЕМ 95075829 сосема нов управен систем моќ им помогне на пумпа се користи за daewoo gentra

ОЕМ 95075829 сосема нов управен систем моќ им помогне на пумпа се користи за daewoo gentra

DEN 4080.00

Тековен


ОЕМ 95075829 сосема нов управен систем моќ им помогне на пумпа се користи за daewoo gentra Објект спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : серво волан пумпа
Големина : стандард големина
Состојба : нова
ОЕМ БР. : 95075829
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Daewoo Gentra
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Сместување : А5 пумпа тело,4-8.5,средината М8
Појас макара : 108-6 слот,на првиот слот 88
Во цевката : посветена
Масло заеднички длабочина : М16.*1.5*10
Максимум притисок : 9 бар
Контрола на проток : 7.3 L/min
Објектот Слики
Нашите Assemblying Линија
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.


Останатите карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Материјал Тип:
алуминиум, sintered алуминиум, железо
За Возило Брендови/Модел:
Daewoo
Производителот Дел Број:
95075829
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
gzwabo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
20cm

Слични понуди