Бесплатен Превозот SR20A G1/2 1.2 Mpa Воздухот Компресија на Мозоци Вентил Лебди Drainer Анти - затнување Висок Квалитет Sanmin

Бесплатен Превозот SR20A G1/2 1.2 Mpa Воздухот Компресија на Мозоци Вентил Лебди Drainer Анти - затнување Висок

DEN 825.60

Тековен

Ако не прими стоката на време, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот онлајн сервис за проверка на стоката состојба. Предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба за наплата или размена . Притисок : 1. Квалитетот проблем ,ве молиме љубезно ве молиме да не даде негативни повратни информации ,контактирајте го нашиот онлајн услуга за да се покаже на проблемот и поднесување на вашето барање , ние ќе процес во прв пат и да даде задоволувачки одговор. Празнење : 500 L / Часа Тело : Алуминиум Легура Лесна инсталација На сликите кои се прикажани не се сите вистински објект и се за вашиот референца само
Воздухот ompressor Вентил , Воздушен Вентил , Автоматски се Исцеди Вентил , Компресор Мозоци Вентил ,Електрични Електромагнетниот Вентил за Вода , Електрични Vlve За Вода , Електрични Вода Вентил ,Електронски Вода Вентил ,Електромагнетниот Вентил За Вода , Електромагнетниот Вентил за Вода , Електромагнетниот атр Вентил , Вентил Месинг , Вентил За Вода , Вентил за Вода , Вода Електромагнетниот Вентил , Вода Вентил , Вода Вентили Воздушниот Компресор Вентил , Воздушен Вентил , Автоматски се Исцеди Вентил , Компресор Мозоци Вентил ,Електрични Електромагнетниот Вентили , Вода електромагнетниот вентил , Воздушниот Компресор Месинг Електромагнетниот Вентил , Автоматски се Исцеди Уред , Дувачкиот Течни Електромагнетниот Вентил , мерач на време се префрлите вентил , Електрични Авто Мозоци Вентил,Drainer ,Авто Мозоци,пневматски авто мозоци .Недостасува добра , ако ги надмина 60 дена (Бразил 90 дена) ве молиме да побарате враќање на пари или контактирајте ја нашата интернет услуга .


Останатите карактеристики

Материјал:
Легура
Бренд Име:
NBSANMINSE
Порт Големина:
G1/2
Тема Тип:
G
Број На Модел На:
SR20A
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Медиуми:
Компримиран Воздух
Температура на Медиумите:
Други
Структура:
исцедете вентил
моќност:
Други
Max . Wokring Притисок:
1.2 MPa
вентил тело:
Алуминиум Легура

Слични понуди