25v1000uf 1000uf25v Тајван висока фреквенција ниска electrolytic capacitor волумен 10x20 на Точноста: 20%

25v1000uf 1000uf25v Тајван висока фреквенција ниска electrolytic capacitor волумен 10x20 на Точноста: 20%

DEN 629.28

Тековен


џиновски
1. - Една година гаранција .
повратни информации
1. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. Благодарам многу за вашето време.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди