6.3V470UF 470uf6.3v домашни electrolytic capacitor спецификација: 6*12 Точност: 20%

6.3V470UF 470uf6.3v домашни electrolytic capacitor спецификација: 6*12 Точност: 20%

DEN 336.96

Тековен

- Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги.
Плаќање
1. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Ние снабдување бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец Ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас да локација). Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање.
Испорака
1.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди