Вистински SWITCH за 990941 Hitachi DH50MRY DH50MR DH42 DH40RMY DH35 Ротари Чекан

Вистински SWITCH за 990941 Hitachi DH50MRY DH50MR DH42 DH40RMY DH35 Ротари Чекан

DEN 1536.00

Тековен

Позитивни повратни информации ни помагаат да расте до тука.Производот слики и спецификации се обезбедени од страна на оригиналниот фабрики,па тоа може да се случува произведува промени некои технички податоци или outlookings што го имаме не ажурирање уште.
Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажаните
Информации За Исплата
1.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.Ако нема посебни барања примени од купувачи.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни/Post NL /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /e Packet според вашата земја. (Курирската служба DHL.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.Нашите работното време е од 09 : 00-18 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време. тоа трае 15-35 дена и повеќе да пристигнат.И сите увозни давачки или да наплатат ќе биде купувачите одговорност.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас.
Одговорност и Бизнис
1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2.
обичај услуга
1.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Електрични

Слични понуди