2pc/set Црвена Боја Дрвен Коњ Богатство Дрвен Коњ Занает Пар Животинско Декорација Десктоп Декорација

2pc/set Црвена Боја Дрвен Коњ Богатство Дрвен Коњ Занает Пар Животинско Декорација Десктоп Декорација

DEN 912.00
-5 %
DEN 959.52

Тековен


Направени од Европа природата дрво,
големина : Една Голема 24*23cm Малиот : 16*16cm.
2 парчиња/подарок кутија.


Останатите карактеристики

Материјал:
Дрво
Тема:
Животните

Слични понуди