Tungfull Електрични Вежба батеријата Пакети За Cordless Вежби Dremel Мини Вежба Гравирање Машина за Дупчење Машина за Сечење

Tungfull Електрични Вежба батеријата Пакети За Cordless Вежби Dremel Мини Вежба Гравирање Машина за Дупчење

DEN 1434.00
-19 %
DEN 1770.24

Тековен


Новиот Мини гравирање прилагодливи микро-електрични вежба литиум резба pen mini електрични полиран полиран врежан
Карактеристики : Алу-легура тело Мали димензии, мала тежина, удобен операција, лесно за прецизност операција. Погоден за педикир и маникир. Со 0.5 mm-3.2 mm чак, и општи мелење главата. Вметнете еден мелница вежба малку pin за заклучување на главната вретено за да го промените вежба битови Стандардни додатоци, едноставна операција и лесен за инсталација


Останатите карактеристики

Номинална Вртежен Момент:
N/A
Тежина:
0.7kg
Број На Модел На:
DKB
Фреквенција:
50/60Hz
Употреба:
Комерцијални Производство
Не-Оптоварување Брзина:
11000rpm
Вежба Тип:
Cordless Вежба
is_customized:
Yes
Max. Дијаметар На Дупчење:
3.2 mm
Извор На Енергија:
Батеријата
Примена:
полирање гравирање сечење, дупчење
Бренд Име:
tungfull
Тип 0:
батеријата пакети за cordless вежби
тип 1:
Мини Вежба
тип 2:
вежба inalambrico
тип 3:
cordless вежба малку
Тип 4:
моќ алатка
Тип 5:
engraver
Тип 6:
машина за дупчење мини
Тип 7:
Полирање Машина
Тип 8:
Дрво
Тип на 9:
мини рака вежба

Слични понуди