1 Парови На 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Стапчиња За Јадење Dinnerware Долго Стапчиња За Јадење Легура Заеднички Нерѓосувачки Челик Стапчиња За Јадење Нов Пар

1 Парови На 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Стапчиња За Јадење Dinnerware Долго Стапчиња За Јадење Легура Заеднички

DEN 494.00
-8 %
DEN 537.12

Тековен

Лесно да се чисти-стапчиња за јадење тело не е лесно да се апсорбираат,лесен за чистење мувла, не е лесно да се одгледуваат бактерии
9. Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Екстра висока температура отпор-Висока молекуларна материјал и Стаклени влакна синтеза, Висока температура отпор, материјална сигурност, лесен за употреба
7. Телото на стапчиња за јадење се прави, и строен и цврсто затворена
Звучи разлика :
Ќе се слушне јасен глас (метал судир) кога стапчиња за јадење победи едни со други. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина. Она што е легура стапчиња за јадење?
Легура стапчиња за јадење се направени од високо полимерни материјали и fiberglass композити врз основа на тој начин има некои посебни карактеристики, како што се висока цврстина, висока носат-отпорност, отпорност на корозија и така натаму. Посебни стрмни глава-Посебни стрмни главата дизајн е многу поразличен со друг вид стапчиња за јадење.
1 Парови На 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Стапчиња За Јадење Dinnerware Долго Стапчиња За Јадење Легура Заеднички Нерѓосувачки Челик Стапчиња За Јадење Нов Пар
Хан Елемент доставени легура стапчиња за јадење се направени од отежната од полимерни материјали и fiberglass. Како да се сфатат вистински или лажни легура стапчиња за јадење?
Квалитетот е одраз на :
1. Тоа е совршен за двата ресторани и домашната кујна или трпезарија. Ние не сме одговорни за било обичај должност, увоз доход и предавање на трошоци на дестинација. Светла и чиста површина изгледа домот и елегантен
7.
Повратни информации :
Ако на производи и услуги од нас се ги задоволува, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!!
Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас.


Останатите карактеристики

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
Количина:
Еден Пар
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
KZHJ-520
сертификација:
CIQ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Дома Ресторан, Хотел Вечера
Материјал:
нерѓосувачки
Обликот:
Круг
Големина:
243mm
Бруто тежина:
за 30g/пар
Тежина На Пакет:
about 50g/pair
Температура отпор:
180 Степен
анти-пропадна дизајн:
Yes
Sterilizer Погоден:
Yes
Пакет:
Еден пар парче парче

Слични понуди