5pcs/многу Kaco Црно Мастило Rollerball Рефил Течно Мастило 0.6 mm Замена заменливите патрони за уредите за Rollerball/Знак Пенкала Училиште Канцелариски Материјали

5pcs/многу Kaco Црно Мастило Rollerball Рефил Течно Мастило 0.6 mm Замена заменливите патрони за уредите за

DEN 600.00

Тековен

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
ПОВРАТНИ информации
1. Ви благодарам многу.


Останатите карактеристики

Доведе Боја:
5pcs
Бренд Име:
JINGHAO
Број На Модел На:
kaco
Стил:
рефил
Пакување:
5pcs/многу
Рефил Тип:
Rollerball пенкало refills

Слични понуди