Отворено Оксфорд ткаенина Ткаенина Риболов Намамат Род Складирање Торба Мулти-Цел Тактички Бедрото Нога Половината Хип Пакет Риболов Справи со Алатки

Отворено Оксфорд ткаенина Ткаенина Риболов Намамат Род Складирање Торба Мулти-Цел Тактички Бедрото Нога Половината

DEN 901.00
-35 %
DEN 1386.24

Тековен

100% сосема нов и висок квалитет. Кул, моден дизајн, ергономски дише задната страна. Одговара на повеќето мали се справи со коцки за повеќе опции за складирање се Користи како бедрото (нога) пакет, задник пак, половината пак, haversack Прилагодливи рака. Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Кул, моден дизајн, ергономски дише задната страна. Одговара на повеќето мали се справи со коцки за повеќе опции за складирање се Користи како бедрото (нога) пакет, задник пак, половината пак, haversack Прилагодливи рака. Боја : Црна Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина Производ големина : 31cm*14cm Забелешка : Други производи за прикажување само на Пакет Содржина 1 x Намамат Род Складирање Торба мулти-функционални Торба


Останатите карактеристики

Материјал:
Најлон
Слоеви:
Еден Слој
Употреба:
Мулти-Цел
Со Решетката или Не:
No
Бренд Име:
yumoshi
Број На Модел На:
l-27947-1
Број На Модел На:
риболов торба
Материјал:
платно и со оксфорд ткаенина
мултифункционален:
може да се врши од страна на рамо

Слични понуди