рачно изработени мозаик дело за вашиот ентериер klimt оркестарот дома , high-end мозаик дела мозаик дизајни

рачно изработени мозаик дело за вашиот ентериер klimt оркестарот дома , high-end мозаик дела мозаик дизајни

DEN 72000.00

Тековен


Големина : 1200mm Висина од 600mm ширина
Почитувани клиенти :
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагодени
производи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоа
трае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување по
ќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).
Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.
Со Почит,
Јован


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
СС-100
Бренд Име:
sarhang
Мозаик Плочки Материјал:
Стакло
Мозаик Правење На Тип:
Мозаик Плочки

Слични понуди