Полиестер capacitor 2a224j 100v220nf 0.22 uf на Точноста: 20%

Полиестер capacitor 2a224j 100v220nf 0.22 uf на Точноста: 20%

DEN 437.76

Тековен

Благодарам многу за вашето време.
Испорака
1.
џиновски
1.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите. - Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормална на условите како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.
На Увозни давачки или Давачки
1. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Ние можеме да брод на сите производи во светот. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди