5D DIY Дијамант Везови кујна зголеми цвет Дијамант Сликарство Крстот Бод полн Плоштад&круг Кристал Мозаик дома декорација

5D DIY Дијамант Везови кујна зголеми цвет Дијамант Сликарство Крстот Бод полн Плоштад&круг Кристал Мозаик

DEN 242.00
-49 %
DEN 474.24

Тековен

Ако сте Задоволни со нашата служба ,кликнете на сликата подолу ,може да се соберат нашата продавница, Ние ќе ви даде попуст за следниот пат ,ние ќе продолжиме да обезбеди високо-квалитетна стока, ви благодариме!
. Солза освен делумно филм и се држи на дијамант на платно според соодветниот број 5. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор
Се проценува испорака брзина
Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.
Бренд: Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.Ако дијамант не е доволно, ве молиме контактирајте со нас за слободни дијаманти За нашите дијамант
Ние избрани животната средина-пријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може да accuratelyshow слика на бои шема за филтрирање
Нашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои, употреба на еколошки смола материјал, не-токсични и невкусна пред-служи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реална
База на материјали се направени на HD oilcloth и боја, секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо
Правење Чекори
1. Користете круг крајот да се држиме дијамант и малку притиснете го надолу за да ги добиете екстра цемент од 4.com
Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.8 mm Круг Смола Дијамант & 2,5 mm suquare Дијамант Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Доволно за да додадете 30% suqare & круг дијамант , печатен текстил, алатки Совет : Почитувани .


Останатите карактеристики

Големина:
20x25cm round, 20x25cm square, 25x30cm round, 25x30cm square, 30x40cm round, 30x40cm square, 40x55cm round, 40x55cm square, 45x60cm round, 45x60cm square, 50x70cm round, 50x70cm square
Бренд Име:
DIADIY
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Круг
Број на Бои:
Над 45
Рамка:
No
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% круг целосна вежба
Дијамант Тип:
5D Рубикова Круг Дијамант
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови

Слични понуди