Жените Вистинска Кожа Топ - Рачка Чанти Гроздобер Вистински Кравја Кожа Голема Totes Висок Квалитет на Женски Класичната Чанти F551

Жените Вистинска Кожа Топ - Рачка Чанти Гроздобер Вистински Кравја Кожа Голема Totes Висок Квалитет на Женски

DEN 2850.00
-35 %
DEN 4384.80

Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Жените Вистинска Кожа Топ - Рачка Чанти Гроздобер Вистински Кравја Кожа Голема Totes Висок Квалитет на Женски Класичната Чанти F551
Објектот Димензии : Должина 37.5 cm * Ширина 13cm * Висина 33cm
Објектот Тежина : 750g
Објектот Материјал : Вистинска Кожа
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
AIMIMI
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
F551
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Точка име :
Жените Чанта & Crossbody Торба
Објектот Големина:
Должина 37.5 cm * Ширина 13cm * Висина 33cm
Објектот Тежина:
780g

Слични понуди