Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за ПОЛАРИС МАГНУМ 500 (1999-2002) 425 (1995-1998) 325 (2000-2002) АТВ

Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за ПОЛАРИС МАГНУМ 500 (1999-2002) 425 (1995-1998) 325 (2000-2002) АТВ

DEN 330.72

Тековен


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
cyleto
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Бакар и EPDM
Име На Модел:
1SR002
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Слични понуди