50v6800uf Волумен 22x35 25 6800uf50v x40 аудио electrolytic capacitor на Точноста: 20%

50v6800uf Волумен 22x35 25 6800uf50v x40 аудио electrolytic capacitor на Точноста: 20%

DEN 446.40

Тековен

Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата.
повратни информации
1. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди