Mikialong Њујорк Harajuku Жените Tshirt Врвот 2018 Краток Ракав Памук Tee Кошула Femme Црно Бела Лабава Т-маица Жени

Mikialong Њујорк Harajuku Жените Tshirt Врвот 2018 Краток Ракав Памук Tee Кошула Femme Црно Бела Лабава Т-маица

DEN 356.00
-32 %
DEN 522.72

Тековен

Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат.
Испорака
1. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа.
Топло Prompt
1. Ви благодариме !
За Големина
1. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден. Ви благодариме!
2. Откако ќе плаќање, ако сакате промена на адреса, ве молиме да ни оставите на нова адреса во најкраток можен, пред да се испрати парцела. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и позитивни коментари на вашето искуство, ние во голема мера ќе го цениме тоа. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сакате да видите реално фотографија, ве молиме контактирајте со продавачот. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со продавачот за помош. Пред да плаќаат за нарачка ,ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук
Популарната елементи:
Печати

Слични понуди