15mm 400v474j 0.47 UF CBB22 capacit метри од новиот квалитет на стоки на Точноста: 20%

15mm 400v474j 0.47 UF CBB22 capacit метри од новиот квалитет на стоки на Точноста: 20%

DEN 656.64

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди