OkeyTech 10pcs/многу 2025 за BMW 3 5 Серија E46 Далечински Управувач Клуч Батерија Li-ion Батерија 3.6 V 30mAh LIR2025 Со Заварување Нога

OkeyTech 10pcs/многу 2025 за BMW 3 5 Серија E46 Далечински Управувач Клуч Батерија Li-ion Батерија 3.6 V 30mAh

DEN 1200.00

Тековен


Okey Tech 10pcs/многу 2025 за BMW 3 5 Серија E46 Далечински Управувач Клуч Батерија Li-ion Батерија 3.6 V 30m Ah LIR2025 Со Заварување Нога


Останатите карактеристики

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
LIR2025 батеријата
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
Со Заварување Нога
Осветленост Дел Број:
за BMW 3 5 Серија E46Remote Контрола Клучни
Бренд Име:
OkeyTech
Производителот Дел Број:
2025 Батеријата
боја:
Жолта
Карактеристики:
Со Заварување Нога
Квалитетни:
100% Високо Квалитетни
Вклучуваат:
10 парче
Одговара:
за BMW 3 5 Серија E46
Тип:
Li-ion Батеријата 3.6 V 30mAh LIR2025
Пакет:
Пена Торба
превозот:
Бесплатен превозот
производство на:
Имаме Фабрика
трговија на големо и на мало:
Ако сте веледрогерија, ние сме вашиот најдобар избор

Слични понуди