Чиста рачно изработени сребрени да се шие на Rhinestones applique на мрежа кристали закрпи средување на 56*37cm за венчаница додаток

Чиста рачно изработени сребрени да се шие на Rhinestones applique на мрежа кристали закрпи средување на 56*37cm

DEN 2372.00
-10 %
DEN 2635.20

Тековен

99 /многу
метри / многу
Лабава монистра 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло златно-жолта AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Strass m49 US$ 7.5a19da33 G03y KA
4pcs/торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 US$ 5.99 /многу
парчиња / многу
10pcs/торба 10cm Лента цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m305 US$ 6.49 /многу
парчиња / многу
Белиот автомобил на коските чипка ewelry DIY рачно изработени чипка додатоци m510 US$ 3.5 cm Микс evanescent нијанси донесе цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m307 US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
.ве молиме кликнете тука :
https : //ru. Ако сакате други стил applique, можете да испраќате слики за нас, ние може да се направи како на слика, имаме одлични дизајнери
Ако сакате повеќе rhinestones applique уреденост.Ние може да направи било големина и било боја.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Бренд Име:
zbroh
Функција:
3D,рачно изработени
Стил:
Шие-На
Големина:
56*37cm
Состојба:
Бренд Нови
превозот:
CPAM/Epacket,Бесплатен превозот
qualiity:
висок квалитет
Ракување со времето:
4 дена
Боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Слични понуди