Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ 2SK2611 K2611 ДА-3P Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ 2SK2611 K2611 ДА-3P Најдобар квалитет

DEN 394.00
-18 %
DEN 480.00

Тековен

- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.,ltd
Бесплатни shipping10 PCS/МНОГУ 2 SK2611 K2611 ДА-3 P Најдобар квалитет
Гаранција
1.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- 90days' гаранција. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.
Испорака
1.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.


Останатите карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
2SK2611
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Напон:
2SK2611
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
2SK2611
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
2SK2611
Пакет:
ДА-3P

Слични понуди