АКО МЕ Шарм Кристал Љубов Срцето Накит Поставите Pendant Ѓердан со Dangle Обетки Злато Сребрена Боја Романтична Свадба Накит за Подарок

АКО МЕ Шарм Кристал Љубов Срцето Накит Поставите Pendant Ѓердан со Dangle Обетки Злато Сребрена Боја Романтична

DEN 109.00
-30 %
DEN 155.52

Тековен


Чекор 2. Одберете заинтересирани стоки и потоа додадете во Количката. ние ќе направиме се најдобро да ги реши вашите проблеми и да се обезбеди најдобра по - продажба на услуги на клиентите.
4) Големината се Воспостави врз основа на реално вистински мерења на локации, може да биде малку големина разлика грешка, бидејќи на разликата на мерење стандард на Земји. Види детали подолу.
Чекор 3.
Чекор 5. Ако клиентите сакаат да овозможи побрзо, ве молиме изберете побрзо Изразат опција и љубезно плати изразат такса ако цел вредност е помалку од 150 ДОЛАРИ вкупно. Некои далечни Земја може да чини многу повеќе. Можете да платите преку на пр.
За Плаќање
Нашата продавница прифати варира на плаќање начин на интернет.
Како да се Врати
Чекор 1. Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на превозот начин опција да ја изберат. Ве молиме испратете го на продавачот порака да се направи јасно колку ќе можеме да се прогласи за цел вредност за вашиот изразуваат парцела за да се избегне Царинската данок. Времето, Несреќа, Штрајк Движење и така натаму.
За Превозот Методи & Превозот Период
Ние брод на сите парцели преку пост превозот начин или global express.
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.)
Референца : Сите Прилагодени од Официјалните Ali Express Логистичка Индекс
Се Враќа Политика
Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за предмети да се вратат. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
АКО МЕНЕ
Број На Модел На:
накит сет
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+Ѓердан
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен, Романтични, Тренди, Мода, ОЛ
Метална боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Функција:
Љубов срце облик
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Материјал:
алуминиум, стакло, кристал
Големина:
See picture in details
Пол:
љубителите',Жени,Девојки
Следење :
Цел>10 ДОЛАРИ, брод преку песна превозот начин
Бесплатни Express:
Цел>150 ДОЛАРИ, брод преку UPS-от, DHL, EMS, ARAMEX
дизајн:
Домот Кристал Синџир Накит Сетови

Слични понуди