LOBBPAJA Многу 6 КОМПЈУТЕРИ Жена долна облека на Жените Памук Средината на Половината Цветни Печати Дами Кратко Гаќи долна Облека, Плус Големина за Жените LP223

LOBBPAJA Многу 6 КОМПЈУТЕРИ Жена долна облека на Жените Памук Средината на Половината Цветни Печати Дами Кратко

DEN 456.00
-44 %
DEN 815.52

Тековен


Пакетот вклучува : 6 компјутери
Вие ќе примите некоја случајна комбинација на бои.
пример, Ако изберете # LP223, ќе добиете случаен избор на бои за # LP223, вкупно 6 парчиња.
Сепак, ако би сакал одредени бои, ве молиме, контактирајте не и во зависност од нашата берза за достапноста
ние ќе направиме се што можеме. 100% Сосема Нов/Супер Високо Квалитетен Материјал : Удобно Материјал (95% Памук + 5% Spandex)
Производ големина (Азија Големина се помали од НАС/ЕВРОПСКИ ГОЛЕМИНА)
(постојат неколку грешки во мерењето) ГОЛЕМИНА XXL 3 XL 4 XL Половината 64 cm / 25" 68 cm / 26.77" 72 см / 28.34" се Водат 118 см 124 cm 132 cm Одговара За Половината 86-94 cm 94-102 cm 102-110 cm Одговара За Колковите 112-120 cm 120-127 cm 127-135 cm Центар Должина 27 см, 28 см 29 см НАС Големина 10-12 12-14 14-16 велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА 12-14 14-16 16-18 руската Големина 50-52 52-54 54-56 Европската Големина 38-40 40-42 42-44 Купувачот Забелешка : 1. Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во
#LP223
#LP219
#LP220
#LP222
#LP167


Останатите карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Материјал:
Памук,Spandex
Декорација:
Чипка
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
LOBBPAJA
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
LP89223_6
Материјал Состав:
95% Памук + 5% Spandex

Слични понуди