Војводата Дама домот Розова EF Nib Фонтана Пенкало метал подарок мастило pen Пенкало врвот бисер G06 Со Обичен Подарок Кутија 5 изберете Боја

Војводата Дама домот Розова EF Nib Фонтана Пенкало метал подарок мастило pen Пенкало врвот бисер G06 Со Обичен

DEN 720.00

Тековен

9% Наплата Бразил/Русија/Украина го Оценувате 0 10.7% Наплата Австралија го Оценувате 9. Понекогаш парцели може да биде одложен поради царинските инспекции.) Тежина : 33g Должина (ззп-затворена) : 140mm Дијаметар : за 12mm пакетот вклучува
1 X Пен
1 X Обичен Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.8% 15 % Забелешка : Бразил/Русија/Украина ќе трае подолго во споредба со другите земји, па наплата време ќе до 70 дена. Само се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања
. Нашата продавница нудиме на нашите клиенти 7 работни дена од приемот на предмети (оригинална состојба) за да се вратите назад кон нас за размена или наплата.
Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден. Исто така, можете да користите флаширана мастило. Ние гарантираме дека нашите клиенти мора да бидат задоволни со квалитетот и цените на нашите производи.
Политика на враќање "Квалитетот на прво место, клиенти прв". Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Пенкало Состојба : 100% Нов капа : повлечете-тип На конвертор : завртка тип,Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ. Ако не се задоволи со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети. Времето за испорака трае околу 2 до 3 недели. Ако превозот метод е Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail, времето за испорака и да го оценувате следниве :
Земја
Време(Денови) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 сад го Оценувате 21.1 % Наплата Велика Британија го Оценувате 5.4% Наплата Канада го Оценувате 11.


Останатите карактеристики

Nib Големина:
EF
Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.38 mm
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Бренд Име:
Војводата
Број На Модел На:
D600
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Пакување:
Подарок кутија

Слични понуди