5pcs 1602 2004 LCD Адаптер Плоча ЖИТО,I2C / Интерфејс lcd1602 I2C LCD Адаптер Топла продажба

5pcs 1602 2004 LCD Адаптер Плоча ЖИТО,I2C / Интерфејс lcd1602 I2C LCD Адаптер Топла продажба

DEN 192.00

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
tiegouli
Број На Модел На:
IICI2C
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слични понуди

freeshipping ISO122 ISO122P
  • Обновено

freeshipping ISO122 ISO122P

906.24 DEN 861.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На сликите кои се прикажани не се вистин

Freeshipping BA9741 BA9741F
  • Обновено

Freeshipping BA9741 BA9741F

384.00 DEN 365.00

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

20PCS MOC3061 DIP6 ic
  • Обновено

20PCS MOC3061 DIP6 ic

DEN 384.00

Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни емејл. Дали ви наплаќаат допол