INSTANTARTS Симпатична 3D Боксер Куче Печатење Жените Големи Чанти Бренд Дизајн Патување Tote Торба Мода животен Стил Шопинг Торба

INSTANTARTS Симпатична 3D Боксер Куче Печатење Жените Големи Чанти Бренд Дизајн Патување Tote Торба Мода животен

DEN 1152.00
-40 %
DEN 1919.52

Тековен

Па вашите пари нема да одат на моја сметка. За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.
Повратни информации 1.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Пад на Превозот и трговија на Големо и двата се Добредојдени 1.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. W e брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au.ве молиме во вид преовладува.Ние ќе испрати нови една за вас.Ние ќе се реши во разумен начин. Се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови. 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации 6.


Останатите карактеристики

Големина:
49x29x39x11CM
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
AL
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Памук
Број на Рачки/Ремени:
Две
Бренд Име:
instantarts
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
neoprene
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Објектот:
Жените големи tote рамо кеси
Функција:
3d печатење,стилски,со висок квалитет,се прилагодите,големи
боја:
сива, зелена
Име:
Дами големи чанти tote
Тип Име:
на врвот се справи со торба
дизајн:
Жена шопинг торба
трговија на големо и пад на превозот услуги:
Добредојде

Слични понуди