Завеса Додатоци 34cm Долго Цртан филм Цвет Сончоглед Завеса Тока Кука Клипови Деца Кадифен Играчки за Свадба Подароци

Завеса Додатоци 34cm Долго Цртан филм Цвет Сончоглед Завеса Тока Кука Клипови Деца Кадифен Играчки за Свадба

DEN 39.00
-13 %
DEN 44.64

Тековен


Карактеристики:
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : кадифе + PP памук + метал
Големина : 34cm
Боја : сина/ red/ розова/ виолетова/ светло зелена/ роуз црвен/ портокал/ жолта Пакет вклучува : 1 x сончоглед завеса тока.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Vitorhytech
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
JJ2812-01
Техника:
Жакард
Шема:
Флорални
Ткаенина Тип:
Памук
Завеса Тип На Додаток:
Завеса Скратува
Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Големина:
34cm
Материјал:
Памук

Слични понуди