4Pcs Фламинго Гел Пенкало Симпатична Пен Мирување Kawaii Училиште Материјали Гел Мастило Пенкало Училиште Стационарни Канцеларија Добавувачи Пенкало Деца Подарок

4Pcs Фламинго Гел Пенкало Симпатична Пен Мирување Kawaii Училиште Материјали Гел Мастило Пенкало Училиште Стационарни

DEN 91.00
-5 %
DEN 95.52

Тековен


[xlmodel]-[производи]-[41051] ПРЕПОРАЧУВАМ
[xlmodel]-[фото]-[0000] ФОТОГРАФИИ ЛИСТА
[xlmodel]-[производи]-[28537] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536]
[xlmodel]-[custom]-[28536] ПОВРАТНИ информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Сина
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.4 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Број На Модел На:
Z853
Тип:
гел пенкало
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Боја:
Како фото покажа
Големина:
15.5cm length
Тежина:
0.085kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Материјали:
Пластични

Слични понуди