Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ SLB0587G SLB0587 0587G СОП-8

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ SLB0587G SLB0587 0587G СОП-8

DEN 2088.00

Тековен


SLB0587 G SLB0587 0587 G СОП-8


Останатите карактеристики

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
Достоен Електроника
Број На Модел На:
SLB0587G
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
SLB0587G
WhatsApp:
008613632606889
Skype :
Thomas65339
квалитет:
Оригинален Квалитет
За Нас:
10 Години Искуство
ROHS:
Yes
Производ Карактеристики:
Оригиналниот SLB0587G Datasheets

Слични понуди