EDC рачно изработени Месинг Roller Ball Пенкало Тактилни Чистење Бакар Машина Пиштол Пенкало Автоматско Топката Пенкало за Ученици Канцелариски P304

EDC рачно изработени Месинг Roller Ball Пенкало Тактилни Чистење Бакар Машина Пиштол Пенкало Автоматско Топката

DEN 918.00
-34 %
DEN 1391.52

Тековен

Ви благодариме! 4. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. Невозможно е за нас да ја смените вашата адреса откако ќе се испраќаат надвор. Повратни информации 1. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере. Eevrything може да се реши совршено со одлична комуникација. Ви благодариме.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви излезат. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е 100% точен за вашата нарачка. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Можете да направите сопствени објекти со свој лого. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако ќе ја добиете вашата цел. Ве молиме помогнете ни остави позитивен фидбек ако уживате во нашиот квалитет и услуга. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Понекогаш тоа е побрзо, а понекогаш не.
Превозот 1.
EDC рачно изработени Месинг Roller Ball Пенкало Тактилни Чистење Бакар Машина Пиштол Пенкало Автоматско Топката Пенкало за Ученици Канцелариски P304
Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИ
OEM Услуга : YES .


Останатите карактеристики

боја:
Само пенкало
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
Emoshire
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
P304

Слични понуди