Јапонија PLATINUM 0.5 mm Машински Молив MOLS-200 Ученици Механички Молив 1PCS

Јапонија PLATINUM 0.5 mm Машински Молив MOLS-200 Ученици Механички Молив 1PCS

DEN 268.80

Тековен

modname=ckeditor
Потекло : КИНА
Големина : 0.5 mm
Тежина : 11 g / 1 PCS
Количина : 1 BUC
Боја : 6
Материјал : Метални + Пластика

СРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО

Производот се зема во вид,
Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,
не ја отфрли суптилни разлики боја
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Достав
Тело Материјал:
Пластични
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
550524757297
Пишување Точка:
0.5 mm
Тип:
Стандард Моливи
Растворливи Или Не:
Pastille
Доведе Цврстина:
H
Тип:
Посебен молив

Слични понуди