400 v33uf 33uf400v домашни квалитет на стоки алуминиум electrolytic capacitor спецификација: 33 6*12 Точност: 20%

400 v33uf 33uf400v домашни квалитет на стоки алуминиум electrolytic capacitor спецификација: 33 6*12 Точност:

DEN 336.96

Тековен


Испорака
1. - Објектот ќе бидат испратени со 3 дена по идентификатори На плаќање. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
. - Увозни давачки и даноци, придонеси и други порано се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објект дали контактирате со нас на прво ние ќе ви olve тоа. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот.
Плаќање
1. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Една година гаранција . - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. - Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. - Ние можеме да брод на сите производи во светот. На пример како многу поко ориз ние треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн. - Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Слични понуди