Бесплатен Превозот До 2015 Топла Продажба 0.5 mm Метал Алуминиум Пенкало Промотивни Пен

Бесплатен Превозот До 2015 Топла Продажба 0.5 mm Метал Алуминиум Пенкало Промотивни Пен

DEN 398.00
-17 %
DEN 479.52

Тековен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Нашите редовни превозот метод е Кина се регистрирате воздухопловната,
Во САД ќе ги преземе за 7-18 бизнис денови низ
Да mostcountries : 15-25 работни дена( како што се велика БРИТАНИЈА.Германија Шпанија. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Црвена, Сива, Сина, Црна, Измешани бои
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
Yes
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
метал пен-1120
Производот:
зебра подарок метал алуминиум пен

Слични понуди