5 Боја Поставете Војводата Дама домот Розова EF Nib Фонтана Пенкало метал подарок мастило pen Пенкало врвот бисер G06 Со Обичен Подарок Кутија

5 Боја Поставете Војводата Дама домот Розова EF Nib Фонтана Пенкало метал подарок мастило pen Пенкало врвот

DEN 3360.00

Тековен


Политика на враќање "Квалитетот на прво место, клиенти прв". Исто така, можете да користите флаширана мастило.) Тежина : 33g Должина (ззп-затворена) : 140mm Дијаметар : за 12mm
пакетот вклучува
Пенкало 5 X
5 X Обичен Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.5% Наплата Германија го Оценувате 0 4.Пенкало Состојба : 100% Нов капа : повлечете-тип На конвертор : завртка тип,Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ.9% Наплата Бразил/Русија/Украина го Оценувате 0 10. Ние гарантираме дека нашите клиенти мора да бидат задоволни со квалитетот и цените на нашите производи. Нашата продавница нудиме на нашите клиенти 7 работни дена од приемот на предмети (оригинална состојба) за да се вратите назад кон нас за размена или наплата. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот На предмети генерално се испраќаат во рок од 1 работен ден.1 % Наплата Велика Британија го Оценувате 5. Времето за испорака трае околу 2 до 3 недели.7% Наплата Австралија го Оценувате 9.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ако не се задоволи со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Понекогаш парцели може да биде одложен поради царинските инспекции. Ако превозот метод е Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail, времето за испорака и да го оценувате следниве :
Земја
Време(Денови) 8-12 12-20 20-30 30-40 40-50 >50 сад го Оценувате 21.


Останатите карактеристики

Nib Големина:
EF
Бренд Име:
Војводата
Пакување:
Подарок кутија
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Nib Материјал:
Iraurita
Nib Тип:
Стандарден Тип
Посебна Апликација:
пишување
Пишување Точка:
0.38 mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D600
Тип:
фонтаната пен

Слични понуди