Метал Ѓердан Хривнија Синџир Ротација Виси Накит Екранот Рек Стојат Носителот

Метал Ѓердан Хривнија Синџир Ротација Виси Накит Екранот Рек Стојат Носителот

DEN 439.00
-20 %
DEN 548.16

Тековен

Метал Ѓердан Хривнија Синџир Ротација Виси Накит Екранот Рек Стојат Носителот 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : -Разумен дизајн простор за вашата продавница за накит нуди преносни додатоци за вашата домашна безбедност. -Вкусно заштитува, чува, го прикажува и организира вашите најдобрите камења-Удобен, пренослив и практичен -Држи вашиот накит прашина слободни, совршен за прикажување на вашиот часовници или други накит -Најдобро за прикажување на накит ѓердан прстени што во продавница или на вашиот облекување маса. -Добар подарок или подарок за свадба, свадба, девојка или кој ти е гајле. Накит Екранот Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Метал Големина : стан.31cmx15cm/12.20"х5.91" 3 бои за да изберете : Црна,Бела,Розова Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Накит Екранот Rack (без мало пакет)


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Висина:
31cm
Објектот Тежина:
380g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JAVRICK
Број На Модел На:
Накит полици
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Производ Карактеристики:
накит екранот багажник

Слични понуди