TF10-BH3-Б 3 Начин Т/L Тип Месинг DN10 3/8 Actuator Топката Вентил Со Manual (рачно) Knob AC/DC9V-24V 3 Жици За Автоматска Контрола на Вода

TF10-BH3-Б 3 Начин Т/L Тип Месинг DN10 3/8 Actuator Топката Вентил Со Manual (рачно) Knob AC/DC9V-24V 3 Жици

DEN 1360.00
-10 %
DEN 1511.04

Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница!
******************************************************************************************
1, Фабрика директно на продажба. Ние треба 3-5 дена за производство.
2, Одговор на купувачот прашања во рок од 8-24 часа.
3, 100% Кинески бренд нови и 2 година гаранција за квалитет.
Протокот План Опција :
Производ Модел : TF10-BH3-Б Производ големина : 3/8", DN10 Вентил Конец; BSP или NPT Вентил Тело Материјал : Месинг Работен Напон : AC/ DC9 V-24 V Отвори/затвори Време : 5 Дик Жици за Контрола Методи : CR303 Максимален Работен Притисок : 1.0 MPa Циркулација Медиум : Течност, Воздух Работат на струјата : 500 MA Живот време : 100,000 пати Actuator Материјал : Инженерство Пластика Запечатување Материјал : EPDM & PTFE Actuator Ротација : 90° Max. Вртежен момент на Сила : 2 Н. М Кабел Должина : 0.5 m Средина Температура : -15°~50° Течни Температура : 0 °~95° Прирачник Замени : Да Индикатор : Да Заштита Класа : IP67


Останатите карактеристики

Спецификација:
T Bore Flow A, T Bore Flow B, T Bore Flow D, T Bore Flow E, L Bore
Жици За Контрола На:
CR303
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Порт Големина:
3/8, DN10
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
TF10-BH3-Б
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Макс 1.0 Mpa
Температура на Медиумите:
1-95 Степен C
моќност:
AC/DC9V-24V
Напон:
AC/DC9V-24V
Проводници:
3 Жици
прирачник замени:
Yes
Вртежен момент:
2 Nm
Вклучување/Исклучување На Време:
5sec
сертификација:
CE/IP67
вентил тип:
3 Начин хоризонтална L Вид или Тип Т
вентил нишка:
BSP или NPT
опрема материјал:
метал опрема
Користење На Животот:
100,000 Кругови

Слични понуди