Стоматолошки Хируршки Светла LED Headlamp Црна Медицински Лабораториски Капацитети

Стоматолошки Хируршки Светла LED Headlamp Црна Медицински Лабораториски Капацитети

DEN 7580.00
-6 %
DEN 8064.00

Тековен

Опис на производот Моќ : 3 W Illuminance 30000 LX Боја температура : 2500 K се Прилагодува осветленоста, се Прилагодува светлината агол. Лесен и удобен. Влезен напон 90-250v Работно време : 5 часови време на Полнење : 3 часа


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Слични понуди