12pcs/многу 0.38 mm Креативни Меч Гел Пенкало , Цртан филм Меч Гел Пенкало за Момчиња

12pcs/многу 0.38 mm Креативни Меч Гел Пенкало , Цртан филм Меч Гел Пенкало за Момчиња

DEN 465.00
-10 %
DEN 516.00

Тековен

12pcs по цел Мастило боја : Црна (0.38 mm) Големина : 16cm во должина Ние ќе испрати мешани бои за секој ред
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница


Останатите карактеристики

боја:
мешана боја
Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
GLP068
Материјал:
Пластични

Слични понуди