Автомобил стил внатрешна детектор стап ABS хром воланот Внатрешни работи Комплет Трим рамка 2 парчиња За Hyundai Tucson 2015 2017

Автомобил стил внатрешна детектор стап ABS хром воланот Внатрешни работи Комплет Трим рамка 2 парчиња За Hyundai

DEN 590.00
-11 %
DEN 663.36

Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
5) Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство, можете да побарате од нас да навредуваат нова, а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни .
Враќање & Наплата
1) да ја прифатиме за да се вратите во оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса. Тоа не е проблем. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата . ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС, DHL, Fedex, UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ден, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
SDADSA6F546F56
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.14kg
Материјал Тип:
abs хром
Година:
2015-2017
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Слични понуди