4 Парчиња Нови Пристигнување Симпатична Сирење Мачка Гел Мастило Пенкало 0.5 мм Црно Мастило Пенкала Канцелариски Office & Училиште Материјали Lapices Papelaria

4 Парчиња Нови Пристигнување Симпатична Сирење Мачка Гел Мастило Пенкало 0.5 мм Црно Мастило Пенкала Канцелариски

DEN 78.00
-15 %
DEN 92.16

Тековен


Количина : 4 ПАРЧИЊА
Материјал : ПВЦ
Мастило боја : Црна
Големина : за 17cm
Тежина : 30g
Боја : испрати по случаен избор


Останатите карактеристики

боја:
Мешање
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
XYDDJYNL
Број На Модел На:
C1021
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Големина:
17cm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Тежина:
1pc/9g

Слични понуди