FORUDESIGNS Прекрасна Цртан филм Животински Печати Женски Т Кошула Fashon Лето Кратко Sleeve Блузи Tee Кошула Симпатична Мачка, Т-Маица за Девојки Дама

FORUDESIGNS Прекрасна Цртан филм Животински Печати Женски Т Кошула Fashon Лето Кратко Sleeve Блузи Tee Кошула

DEN 792.00
-25 %
DEN 1055.52

Тековен


За Нашата Продавница
1. За Плаќање 1.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BV
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Iterm:
Жените Лето Кратко Sleeve Т Кошула
боја:
како се покаже слика
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Шема:
цртан филм печати жените врвот облека
Дизајни:
3D печатење жените Т кошула
Функција:
дише,нежно,чисто,удобно
капка превозот и прилагодени:
Поддршка
Име:
женски круг вратот tee кошули
Тип:
бренд облека дами кратко sleeve tee
Функција:
женскиот фитнес т кошули

Слични понуди