2018 Деца Девојки Чевли Мода Сандали Пролет/Лето Дете Е Мека Дното Принцеза Чевли Малку Девојки Бебе Чевли

2018 Деца Девојки Чевли Мода Сандали Пролет/Лето Дете Е Мека Дното Принцеза Чевли Малку Девојки Бебе Чевли

DEN 557.00
-15 %
DEN 655.20

Тековен


предмети име : 2018 Деца Девојки Чевли Мода Сандали Пролет/Лето Дете Е Мека Дното Принцеза Чевли Малку Девојки Бебе Чевли
Бидејќи производителите не се исти, имаат исти чевли големина е премногу голем и премногу мали, ние ви препорачуваме да се купи вистински внатре должина = долги нозе+0.5 cm, вистинската должина е во рамките на insole должина. Вистинските чевли се нашата внатрешна должина на реалните рачни мерења на локации, може да има отстапување од 0.4-0.8 cm е во рамките на нормалата О
Големина информации :
НИ големина 9.5= CN големина 26= Внатрешна нога должина 16.5 cm
НИ големина 10= CN големина 27= Внатрешна нога должина 17 cm
НИ големина 11= CN големина 28= Внатрешна нога должина и 17,5 см
НИ size11.5= CN големина 29= Внатрешна нога должина од 18 cm
НИ големина 12.5= CN големина 30= Внатрешна нога должина 18.5 cm


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 10, 11, 11.5, 12.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
Smart Poro
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Возраст Опсег:
6T,3T,4T,7T,5T
Декорација:
Sequined
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Форма:
Рамни Потпетици
Сандала Тип:
Гладијатор
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума

Слични понуди