Кал Клапи За Mazda CX-7 од 2007 до 2013 година Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер 2008 -2011 Пред 2 Pc Десно Лево Кал Клапи

Кал Клапи За Mazda CX-7 од 2007 до 2013 година Mudflaps Поздравниот Чувари Кал Размавта Mudguards Фендер 2008

DEN 1092.00
-9 %
DEN 1200.00

Тековен


За спорот и повратни информации : Ако примите дел кој не работи или скршени ,ве молиме контактирајте со продавачот прво, да испраќате пораки да се објасни проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ве молиме да не даде лош повратни информации директно
без каква било комуникација. Ако сте го купиле објект по грешка, ве молиме изберете од лични причини. Ако не сте задоволни со нашата дел, ве молиме да дадете 5 ѕвезди за нас, ние ќе биде многу благодарен за вашата добра повратна информација и можете да добиете некои попуст за вашата следна цел. Ако не добиете предмети во текот на 60 дена , може да се отвори спорот да се добие наплата пред заштита заврши. За наплата : Aliexpress процесот на наплата за спорот и цел отказ во 7-15 дена. ако не ги примат средствата по 15 дена,може да кликнете на купувачот центар да се најде решение, или да стапите во контакт со Aliexpress човековите servive. За трговија на Големо : Ако сакате да купите голем квантитет,на пример 50pcs, можете да контактирате со нас и со е-мејл или да испраќате пораки на Aliexpress да се добие најдобрата цена .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Специјални Функции:
За Mazda CX-7 2007-2013
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
CAPQX
Име На Модел:
За Mazda CX-7 2007-2013
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Материјал Тип:
За Mazda CX-7 2007-2013
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch

Слични понуди