BASEHOME 10pcs/многу Pendant Settings Cabochons Основи Рамки Коцки Одговара 18x25mm Овална Cabochon Камео DIY Модна Хривнија Одлуки

BASEHOME 10pcs/многу Pendant Settings Cabochons Основи Рамки Коцки Одговара 18x25mm Овална Cabochon Камео DIY

DEN 134.00
-30 %
DEN 191.52

Тековен


Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$5 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 15-45days . Ако цел>$150 , Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days. Ако ordew>$5,Бесплатна E-пакет. Само САД, ако цел


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
cabochon база
Број На Модел На:
C183
Бренд Име:
BASEHOME
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
DIY занает накит
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
овална празен база
diy ѓердан:
cabochon камео
18x25mm празна лента:
18x25mm празни рамки
cabochon settings:
diy cabochon
pendant cabochon:
pendant поставување
Големина:
18X25mm oval blank base

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб