Лебди кутија рака пол риболов мултифункционален висок квалитет masterstroke плови кутија риболов справи за поток риболов прачка

Лебди кутија рака пол риболов мултифункционален висок квалитет masterstroke плови кутија риболов справи за

DEN 959.52

Тековен

Добар Квалитет Мултифункционален Плови кутија Можете да изберете да се купи Плови кутија само, или со додатоци Ако купувате Кутија со додатоци, тоа ќе ги вклучи следниве додатоци : (1*кутија, 1*режа, 1*нокти, 6*плови база, 6*доведе база, 2*доведе тркалаат, 6*линкови, 6*конектори, 10*простор грав).


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
AS5213
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Риболов Прачка Категорија:
Риболов Прачка За Меѓународни Риболов Метод
Материјал:
ABS
Позиција:
сите
спортот на отворено проектот:
sniggle
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Слични понуди