Тајван е оригинална висока фреквенција ниско-imped capacitor Capxon 35v220uf 220uf35v Големина : 8*16 Промоции на Точноста: 20%

Тајван е оригинална висока фреквенција ниско-imped capacitor Capxon 35v220uf 220uf35v Големина : 8*16 Промоции

DEN 354.72

Тековен

- Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба).
повратни информации
1. - и двете ве Молиме проверете со вас земја?S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот.
Плаќање
1. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди