400v6.8uf 6.8uf400v electrolytic capacitor 105 степени 8x12 8x14 на Точноста: 20%

400v6.8uf 6.8uf400v electrolytic capacitor 105 степени 8x12 8x14 на Точноста: 20%

DEN 538.08

Тековен

Не се избере пожелно еден & остави порака кога ќе се провери од pecify кои modle you 'd like!!!!!!!!!!!!
Како би можеле да продавачот ние се посвети на себе си да нудат најдобри производи и услуги. Let' s работат заедно olve на проблемот се во најраната погодност. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.
Плаќање
1. - Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни.
Испорака
1. - Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот.
На Увозни давачки или Давачки
1. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!
. - Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рок од 7 дена од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите на оригиналната и неоштетени предмети под ре - saleable состојба). Благодарам многу за вашето време. - не ја потврди детални информации за достава на фактурата.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
џиновски
1.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Напон:
Стандард
Бренд Име:
KEEZEL
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард
Тип:
Стандард

Слични понуди