Автомобил Стил High-end Авто Легура Тело Налепница Decal Амблем Значка Надворешност Додатоци за V6 3.0 5.0 V8 Лого за Jaguar XJ XJL XF

Автомобил Стил High-end Авто Легура Тело Налепница Decal Амблем Значка Надворешност Додатоци за V6 3.0 5.0

DEN 750.00
-15 %
DEN 882.24

Тековен


Автомобил Стил High-end Авто Легура Тело Налепница Decal Амблем Значка Надворешност Додатоци за V6 3.0 5.0 V8 Лого за Jaguar XJ XJL XF
Предмет Тип : Автомобил Налепница Количина : 1 парче Материјал Тип : Легури Делокруг на примена:за Jaguar Налепница Сместување : Целото Тело 100% сосема нов и висок квалитет. Уникатен дизајн го прави вашиот автомобил кулер и повеќе стануваат најатрактивни.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Возилото Логото
категорија:
3D
Име На Модел:
За Jaguar
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Бренд Име:
QYJSD
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Легура

Слични понуди