Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ ADG451BRZ-REEL7 ADG451BRZ ADG451B ADG451 IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ ADG451BRZ-REEL7 ADG451BRZ ADG451B ADG451 IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

DEN 2088.00

Тековен


ADG451 BRZ-REEL7 ADG451 BRZ ADG451 B ADG451 IC SWITCH QUAD SPST 16 SOIC
Функција Switch Колото 4 x SPST - КООРДИНАТОР На Државата Отпор 8 Ohm Напон Снабдување со Извор Единечен, Двоен Напон - Снабдување, Единствен/Dual (±) 12 V, ±15 V и Тековната Понуда 100p A Температурата на работа -40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 16-SOIC (0.154", 3.90 mm Ширина)


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
ADG451BRZ-REEL7
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
ADG451BRZ-REEL7

Слични понуди