10 Кутии (30 Парчиња) Стоматолошки Дијамант Burs FO-25/FO-27/FO-30F/FO-32/FO-32C Полирач Вежба FG 1.6 mm Голема Брзина Handpiece КОЛ-BURS

10 Кутии (30 Парчиња) Стоматолошки Дијамант Burs FO-25/FO-27/FO-30F/FO-32/FO-32C Полирач Вежба FG 1.6 mm Голема

DEN 707.00
-24 %
DEN 930.24

Тековен

Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Политика На Враќање : 1. Или замена на предметот за вас. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. По 3pcs во пластична кутија. Бесплатен Превозот : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Следење на број е достапна. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Тоа трае околу 7-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји.10 Кутии (30 Парчиња) Стоматолошки Дијамант Burs FO-25/FO-27/FO-30 F/FO-32/FO-32 C Полирач Вежба FG 1. Пратката ќе бидат означени како подарок & ниска вредност за да се избегне царинската управа.6 mm Голема Брзина Handpiece КОЛ-BURS Функција : Природен emery во прав, висока цврстина, може да бидете сигурни дека bur острина. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail со било какви сугестии, и ние ќе се потрудиме да се подобри услуги! Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, Вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети. На дозволената максимална брзина стигне до 400,000/мин. Труп кој се користи високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема сила, нема rusty. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. - Тоа би можело да се дезинфицираат под висока температура и висок притисок. Вкупно 10 кутии Повеќе од 180 модели се достапни за да нарачате ве Молиме контактирајте со нас ако не го најдете модели на продажба од нашата веб продавница.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
Densdal
Големина:
Moderate
Состојка:
дијамант burs
Број На Модел На:
FO-25/FO-27/FO-30F/FO-32/FO-32C
НЕТО-WT.:
70g
КОЛИЧИНА:
10 Кутии (30 Парчиња)

Слични понуди